Fundacja  "Kraina Inspiracji"
ul. Kasztanowa 5/8, Kobierzyce 55-040

Sponsorzy konferencji

Patronat medialny

Szanowni Państwo

Cieszymy się niezmiernie, że już jutro 25 listopada 2017 roku zobaczymy się na długo wyczekiwanej konferencji "Dzieci wolne od stresu".

Przypominamy, iż spotkanie rozpoczyna się w samo południe. Prosimy jednak o przybycie nieco szybciej, by spokojnie móc dokonać rejestracji oraz bez zbędnego pośpiechu odebrać materiały konferencyjne, certyfikaty udziału.

Proszę wziąć pod uwagę, że bezpośrednio przy budynku Centrum Konferencyjnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (ul. Strzegomska 55) często trudno o wolne miejsca parkingowe, dlatego należy rozważyć pozostawienie swojego auta w okolicy. Zalecamy parkowanie przy ul. Wagonowej 9, ul. Strzegomskiej 47 lub Magnolia Park. ​

O nasze dobre samopoczucie jeszcze przed pierwszym wykładem zadba saksofonista Łukasz Makos z zespołu Loovar . Przyjdźcie szybciej, Łukasz jest z nami od godz. 11.00. Przyjdźcie odpocząć przy dobrych dźwiękach przed konferencją

https://www.youtube.com/watch?v=6Yp25L_ckRk.

Razem z Dziećmi Wolne od Stresu są również artyści z pracowni bębnów http://www.pracowniabebnow.pl/

Nic tak dobrze nie wpływa jak na człowieka jak dźwięk bębnów o czym państwo będziecie mogli się przekonać. W czasie trwania konferencji w sali obok, cudowne animatorki z Linden klocki będą czuwały nad opieką i dobrą zabawą maluchów.

Ponadto będzie będzie można zapoznać się z ofertą produktową zaprzyjaźnionych organizacji, min zakupić ciekawe pozycje książkowe .​ W czasie trwania konferencji zaplanowane są dwie przerwy kawowe oraz jedna obiadowa.

Informujemy, że organizatorzy nie zapewniają posiłku obiadowego uczestnikom konferencji, jednakże w budynku DSW znajduje się BAR , w którym będzie można zaopatrzyć się w coś smacznego.

W razie pytań, wątpliwości służymy Państwu pomocą na miejscu wraz z naszymi wolontariuszami. Mamy ogromną nadzieję, że jutrzejsze wydarzenie sprosta Państwa wymaganiom, a panująca tam atmosfera sprawi, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie.

Do zobaczenia już jutro

Organizatorzy Fundacja Kraina Inspiracji oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa

O nas

....